x
Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Termékek Menü
Focus Crater Lake Elite Man 2016 Katt rá a felnagyításhoz

Focus Crater Lake Elite Man 2016

145.900 Ft
122.900 Ft
Kedvezmény: 16%
Írj véleményt a termékről Nem értékelt

Focus Kross Trekking kerékpár
2016

Kérdése van? Vegye fel velünk a kapcsolatot, kerékpárüzletünk szakértő eladói szívesen segítenek a kerékpár választásban.
Gyártó: Focus
Kapható választék:
Szín:
Méret:

Termékoldali socials share

Műszaki adatok

6db gomb/grid

3.000 kerékpár készleten
Árgarancia
Ingyenes szállítás 50.000 Ft felett
Ingyenes defektvédelem
Garanciális szervizhálózat
Díjmentes beüzemelés

Paraméterek

Specification

FrameTrekking 1.0, alloy
ForkSuspension fork, 50 mm, 9 mm QR
BrakesShimano BR-TX805, 160 mm/ 160 mm
CassetteShimano HG-200
Rear derailleurShimano Altus, 7-speed
ShifterShimano STEF-41, 21-speed
CranksetShimano FC-TY701, SQ
Gear ratiofront 48/36/28, rear 12-32
HandlebarConcept
StemConcept
SaddleConcept Cross
SeatpostConcept, 27,2 mm, 350 mm
WheelsetShimano RM33, 9 mm QR, Concept Rim 622-19
TiresIMPAC 700c x 1.5
Front derailleurShimano FD-TX51, 3x7, clamp 31,8

|

Geometry

Diamant

Bike size (inches)28282828
Short formSMLXL
Seat tube (mm)A450500550600
Top tube (mm)B570580595610
Head tube angle (°)C71,0071,0071,0071,00
Seat tube angle (°)D74,0073,0073,0072,00
Chain stay length (mm)E465465465465
Bottom bracket drop (mm)F60605555
Head tube (mm)G135135170220
Fork Length (mm)H465465465465
Fork rake (mm)I45454545
Wheelbase (mm)J1094109311041113
StackK621624652699
ReachL392395396390

Trapez

Bike size (inches)282828
Short formSML
Seat tube (mm)A450500550
Top tube (mm)B570580595
Head tube angle (°)C71,0071,5071,50
Seat tube angle (°)D74,0073,5073,00
Chain stay length (mm)E465465465
Bottom bracket drop (mm)F606055
Head tube (mm)G135135170
Fork Length (mm)H465465465
Fork rake (mm)I454545
Wheelbase (mm)J109410931104
StackK621624652
ReachL392395396

 

Youtube videók

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

Írja meg véleményét



Megjegyzés: A HTML-kód használata nem engedélyezett!
Értékelés: Rossz Kitűnő

Hasonló termékek

124.900 Ft 118.600 Ft
124.900 Ft 99.900 Ft
119.900 Ft 107.900 Ft
125.990 Ft 112.990 Ft
117.900 Ft 112.000 Ft
115.990 Ft 102.990 Ft
129.990 Ft 116.990 Ft
129.990 Ft 119.990 Ft
114.990 Ft 109.200 Ft
114.900 Ft 99.990 Ft
114.900 Ft 109.100 Ft
132.999 Ft 112.900 Ft
133.990 Ft 127.290 Ft
134.900 Ft 114.900 Ft
109.999 Ft 86.900 Ft